Агро Калькулятор Ваш незамінний порадник як в офісі так і на полі

Унікальний мобільний додаток що поєднує у собі агро-калькулятор для розрахунків щодо вирощування сільськогосподарських культур та каталог препаратів BASF, доступний без підключення до мережі інтернет.

Каталог Засобів Захисту Рослин,
Агро Калькулятор BASF

Додаток поєднує в собі два блоки:

1. Каталог Засобів Захисту Рослин (ЗЗР) BASF – це щоденний помічник агронома, що можна використовувати без підключення до мережі інтернет. Включає інформацію щодо препаратів BASF, а саме: механізм та спектр дії, діючі речовини та препаративну форму, кратність обробок та норми витрат робочої рідини, терміни застосування та ін.

2. Агро Калькулятор - максимально простий і зручний бізнес-симулятор. Розрахунки можна проводити на базі стандартних технологій вирощування культур або вводити реальні витрати по власному господарству. Додаток надає поради щодо застосування відповідних ЗЗР, та дає змогу порівняти рентабельність їх застосування з власною або зі стандартною технологією виробництва.

Переваги

- включає всі можливі статті витрат господарства
- має технічні карти по кожній агро-кліматичній зоні
- надає точний аналіз поточної ситуації на полі
- стандартні технічні карти розроблені на основі опитувань більш ніж тисячі господарств
- показує можливий відсоток збільшення прибутку при використанні препаратів BASF
- результати можуть бути збережені та відіслані по e-mail
- працює без доступу до мережі інтернет
- простий та зрозумілий інтерфейс
- додаток абсолютно безкоштовний

Формули та алгоритми, що використовуються у даному калькуляторі, були створені працівниками компанії BASF спільно з українськими агрономами з усіх куточків країни.